Змішання багатьох культур, одухотворені пам'ятки і можливість зруйнувати кілька традиційних міфів про арабській країні. Це мінімум з того, що вам подарує відпочинок в Марокко. Країна розташована на стику Африки і Європи, і така локація наклала на державу свій відбиток. Для туриста це перш за все поєднання африканського, арабського колоритів і сервіс майже європейської якості. Незважаючи на те, що Марокко - мусульманська країна, для туристів тут продумано все до найдрібніших подробиць.

У Марокко дивовижні базари. Вони наскрізь пронизані східним колоритом. Архітектура вражає своїм традиційним арабським пишністю, а всі готелі в країні оформлені в національному стилі.

•Марокко знаходиться в декількох кліматичних зонах:

  • среднеземноморская- північ країни,
  • континентальна,
  • центральна частина,
  • атлантична,
  • уздовж узбережжя,
  • пустельн
  • південь і схід.

В цілому, погода в Марокко завжди досить тепла, і приїжджати сюди відпочивати можна круглий рік. Взимку, особливо на півночі країни, може бути холодно, часом навіть випадає сніг. Але ж в Марокко дуже розвинений гірськолижний спорт! Так що сніг, це навіть дуже добре явище в цих широтах.

Найбільш популярне серед туристів час відпочинку в країні - період з жовтня по квітень. В цей час погода стоїть дуже приємна, тепла, температура не піднімається вище 30 С. Найпопулярніші міста - Рабат, Фес, Марракеш - тільки тут можна насолодитися прогулянкою по розкішним базарах, які торгують килимами, прикрасами, виробами зі шкіри та дерева, східними прянощами і багатьом іншим. Вузькі старовинні вулички цих міст так тісно притискаються один до одного, ніби боятися загубитися в цьому розмаїтті барв. А за високими, іноді майже глухими білими стінами будинків, тече життя марокканців, з їх радощами і турботами.

У Танжері обов'язково потрібно відвідати Музей Мистецтва, щоб подивитися на дивовижні шедеври. Археологічний музей в Тетуане продемонструє гарну римську мозаїку.

Курорти Марокко орієнтовані на розваги і враження різного роду.

Агадір можна назвати столицею туризму в Марокко. Чого тут тільки немає: морська рибалка, катання на верблюдах, безліч барів і ресторанів, нічних клубів і дискотек.